Sobota, 25 Sep 2021

14 KOLPA  1
15 KAMNIK  1
16 BELA KRAJINA  1

5 Maj HoÄŤevar (KoÄŤevje)
5 Žiga Majcen (Kočevje)
4 Siniša Marinović (Arne Tabor 69)
4 Nejc Omahen (Interblock)
4 Žiga Kogovšek (Interblock)
4 Matija KosmaÄŤ (Zagorje)
3 4 nogometaši
2 12 nogometašev
1 AmbroĹľ Vidergar (Termit M.)
1 Mark Jemec (Termit M.)
1 Nejc Matećko (Termit M.)

PDF Natisni E-pošta
SkromnoOdliÄŤno
ÄŚetrtek, 23 Oktober 2014 11:51

HIŠNI RED – NK TERMIT MORAV?E

1.)  Vstop v klubske prostore, garderobe in na igriš?e je dovoljen samo ?lanom nogometnega kluba, pooblaš?enim osebam, ekipam, ki so vklju?ene v delegirana tekmovanja in osebam, ki imajo pooblastilo s strani kluba ali pa so delegirane s strani MNZ in NZS za dolo?ena tekmovanja.

2.)  Staršem vstop v garderobne prostore NI dovoljen, za vso pomo? pri najmlajših ?lanih našega kluba pa je odgovoren trener otroka, ki pomo? potrebuje.

3.) Vstop v garderobne prostore bo omogo?en najkasneje 15 minut pred prvo vadbo, trener zadnje ekipe pa je zadolžen za kon?no zaklepanje garderobnih prostorov. Izjema je le, ?e se je druga?e dogovoril z upravljalcem klubskih prostorov.

4.)  V garderobah je strogo prepovedano kajenje in vnašanje alkoholnih pija? ter prepovedanih substanc (droge, poživila.....)

5.)  Koriš?enje garderob in prostorov za tuširanje, mora biti zaradi premajhnih kapacitet racionalno z samoiniciativnim vzdrževanjem reda in ?isto?e. Vsak posameznik in ekipa naj pospravi za sabo.

6.)  ?iš?enje umazane športne obutve v garderobi, pod tušem in v lijaku NI dovoljeno. Obutev je potrebno pred vstopom v garderobo po treningu, o?istiti zunaj na zato namenjenem prostoru.

7.)  Dostop na ograjeno travnato površino imajo strogo samo ?lani nogometnega kluba, oziroma osebe, ki so vklju?ene v redno vadbo ter pooblaš?ene osebe s strani NK Termit Morav?e.

8.)  Dostop na igriš?e imajo tudi pooblaš?ene osebe in dolo?eni ?lani našega kluba v ?asu raznih organiziranih turnirjev ali podobnih prireditev, oziroma osebe, ki jih dolo?i ?lan UO našega kluba.

9.)  Na nogometnem igriš?u se uporablja le primerna športna obutev. Uporaba igriš?a, opreme in ostalih rekvizitov pa je na lastno odgovornost.

10.)  Vsaka ekipa po opravljenem treningu pospravi, oziroma vrne uporabljene rekvizite na zato primerno ali dolo?eno mesto.

11.)  Med vadbo ekip na igriš?u NI dovoljena prisotnost obiskovalcev, ki niso ?lani vadbene skupine.

12.)  V sla?ilnici, garderobah, mora biti vedno red in disciplina. Osebna obla?ila je potrebno zložiti.

13.)  Igralci na treningih in tekmah sami skrbijo in odgovarjajo za svoje stvari in vredne predmete.

14.)  Za vsako namerno, ali iz malomarnosti. poškodovanje lastnine našega kluba, stroške škode nosi vsak posameznik sam, oziroma za mladoletne osebe njihovi starši ali skrbniki.

15.)  Za vse nenamerne poškodbe lastnine kluba, katere storitelj sam prijavi, oziroma pravo?asno sporo?i, bomo rešitev za odpravljanje škode poiskali skupaj

16.)  Za vsa neupoštevanja navodil s strani igralcev-igralk, bo prišlo do dolo?enih sankcij, katere bodo deležni bodisi posamezniki ali ekipa kot celota.

Hišni red pri?ne z veljavo dne: 1.10.2014                                                                               NK Termit Morav?e