mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterSkupaj1290377

Trenutno online 8

KADETI IN MLADINCI BREZ TO?KE PO 1.KROGU PDF Natisni E-pošta
Torek, 29 Avgust 2017 20:25

Moravki kadeti in mladinci so danes za 1.krog prvenstva gostili nasprotnika NK Dolomiti Dobrova, slednji pa so bili na obeh sre?anjih uspeneji. Kadeti so tekmo izgubili z 1:6, mladinci pa so bili poraeni z kon?nim izidom 4:5.

P8290159

Kadeti se niso najbolje znali

P8290208

mladincem zmanjkalo malo ve? zbranosti

Naa ekipa kadetov je tekmo pri?ela zelo ofenzivno in lahko trdimo da so bili v prvih 30. minutah podjetneji v igri. e v uvodnih minutah nekaj lepih prodorov Lukatija in ansa tudi za Lenjaka, ter v 13.minuti mo?an strel Pera z 20.metrov, vedno pa je oga kon?ala pri vratarju ali za nekaj centimetrov mimo gola z igri?a.Vse do 27. minute ja bila igra naih bolja od nasprotnika, ki pa je po srelu z 18.metrov priel do vodstva z 0:1. Igra se je po?asi obrnila na nao polovico in kmalu se je e drugi? zatresla mrea naega vratarja Ravnikarja. V 37.minuti je gostujo?i napadalec ob boku naega branilca priel do strela z 16.metrov, ki je premagal naega vratarja za vodstvo Dolomitov z dvema goloma prednosti.

P8290165

Ravnikar tokrat ni bil kos strelom nasprotnika

Tudi v 2.pol?asu igra naih nikakor ni stekla in e v 44.minuti je padel e tretji zadetek v mreo nae ekipe. Pritisk nasprotnika se je le e stopnjeval, kar je krepko na?elo zbranost naih nogometaev. Gostje so bili e dvakrat uspeni in vodstvo zviali e na 0:5, ko se je kon?no zatresla tudi mrea gostujo?ega vratarja, v 63.minuti po strelu Lenjaka. Ko?ni rezultat pa je z estim zadetkom postavil nasprotnik, v 71.minuti na 1:6.

P8290201

Ker? odprl tekmo in 3 minute zatem zadel za 1:0

Precej boljo igro so prikazali nai mladinci, ki pa so tekmo izgubili tudi z veliko smole. Povedli so nai e v 3. minuti po globinski podaji proti Peceliju, ki je prodrl v kazenski prostor in podal desno do Ker?a, ta pa je napad uspeno zaklju?il z 12.metrov za 1:0. V nadaljevanju tekme kar nekaj lepih predlokov pred nasprotnikova vrata, kjer je imel nekaj lepih skokov Ker?, strel Lipovca z desnega roba kazenskega prostora golman brani in e nekaj lepih akcij se je zvrstilo vse do 20.minute, ko so gostje po strelu z 8.metrov zatresli pre?ko, od koder se je oga odbila tik izza gol ?rte in prili do izena?ujo?ega zadetka. Le minuto zatem nezbranost v nai obrambi in bili smo e pri vodstvu gostov z 1:2. Kmalu po prejetem zadetku visoka podaja proti gostujo?em kazenskem prostoru in zadetek Pecelija za 2:2. Minuto pred koncem pol?asa, pa se je v gne?i pred nasprotnikovimi vrati najbolje znael Urbanija K., ki je nae motvo popeljal v vodstvo z 3:2.

P8290251

Peceli izena?il na 2:2

V drugem pol?asu pa so tekmo po?asi dobivali gostje, vendar z veliko pomo?i naih nogometaev. Najprej so gostje v 58. minuti zadeli za izena?enje na 3:3, nato pa je sledil avtogol naega branilca karje v 60.minuti ter nesporazum med Vidergarjem in naim vratarjem Bibi?em v 74.minuti za drugi avtogol ta vodstvo gostujo?e ekipe z 3:5. Naa ekipa se je borila do zadnje minute in dobesedno okupirala polovico nasprotnika, da bi popravila napake, trenutni rezultat pa se je spremenil le e enkrat. V zadnjih sekundah tekme prodor Ker?a v kazenski prostor, nad njim prekrek in dosojena 11 metrovka. Z bele to?ke je bil uspeen Vrankar, ki je z zadetkom postavil kon?ni rezultat tekme na4:5.