mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter

Trenutno online 6

?LANI PO LESTVICI NAVZGOR PDF Natisni E-pošta
Uporabniška ocena: / 1
Nedelja, 05 November 2017 19:09

Predzadnja tekma jesenskega dela sezone nae ?lanske ekipe, se je za 10.krog MNZ tekmovanja, odigrala danes na moravki nogometni povrini. Nae motvo je gostilo ekipo ND Slovan, slednji pa so bili premagani z 3:1 (2:1).

PB054754

To?ke zaslueno nai ekipi

Do 10.minute smo bili pri?a izena?eni igri obeh ekip, nato je sledil dokaj mo?an pritisk nasprotnika, v 15.minuti pa prva prilonost nae ekipe, Po izvajanju Mala iz avta do Capudra, je slednji ob boku gostujo?ega branilca priel do strela z lege dela kazenskega prostora proti oddaljeneji vratnici, vendar ob vratnici izven igri?a. V 21.minuti je padla prva sprememba rezultata v korist nasprotnika, Po odvzeti ogi na sredini igri?a, si je igralec Slovana v prodoru proti naemu kazenskemu prostoru priigral kot, slednjega izjemno hitro izvajal in ob nepripravljeni doma?i obrambi s strelom z 6.metrov priel do vodstva z 0:1.

PB054806

Kar nekaj posredovanj tudi s strani naega vratarja

Pet minut pred koncem pol?asa v napadu naih, so gostje storili prekrek na robu kazenskega prostora, s prostega strela, 17 metrov od vrat, natan?en Mate?ko za izena?enje na 1:1. V zadnjih sekundah podobna situacija, znova prekrek malo pred kazenskim prostorom in znova natan?en Mate?ko s prostega strela za 2:1.

PB054715

Danes umetnik s prostih strelov

2.pol?as je naa ekipa igrala pametno, kar pomeni da je bilo na prvem mestu obdrati prednost iz prvega pol?asa, kljub temu pa so znali kaznovati napake nasprotnika s kontra napadi. V 54.minuti podaja z levega krila na drugo stran proti Malu, kontra slednjega, ki se je znael sam pred gostujo?im vratarjem n slednjega prakti?no e premagal, njegov strel pa je ogo poslal tik ob vratnici izven igri?a. V 70.minuti prekrek nad naim igralcem na levem krilu, Mate?ko s prostega strela poda Zalazniku, slednji prodre do kot linije in ogo polje proti bliji vratnici, vratar odbije, do odbite Jerman in z 12.metrov preko gola.

PB054627

Florjan znova blizu zadetka

V 86.minuti hitra kontra Zalaznika v kazenski prostor nasprotnika, kjer je bil ustavljen na na?in, ko bi bila lahko dosojena 11.metrovka, vendar se glavni delitelj pravice zanj ni odlo?il. Po izbijanju oge ob tej akciji, so nai na sredini prestregli ogo, sledila je kontra po desni in podaja na oddaljenejo vratnico, kjer je bil pravo?asen Prestor, ki je napad zaklju?il z zadetkom za kon?ni rezultat 3:1. Odli?na igra naih, predvsem v drugem pol?asu, ko so znali obraniti pritisk nasprotnika in hkrati izkoristiti napake slednjih za hitre kontranapade. Naa ekipa ima prihodnji vikend e zadnjo tekmo v jesenskem delu in sicer v Ljubljani proti tamkajnji Svobodi.