mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterSkupaj1179433

Trenutno online 9

SLAVILA NAŠA EKIPA U13 PDF Natisni E-pošta
Nedelja, 19 Maj 2019 19:11

V petek se je na našem nogometnem igrišču odvijala tekma 19.kroga selekcije U13, na kateri so se naši nogometaši pomerili z nasprotniki NK Dolomiti iz Dobrove. Po dobri igri je na koncu slavilo naše moštvo s končnim rezultatom 4:3.

P5171473

Timotej v 25. minuti zadel za 2:0

Za prvi zadetek na srečanju je poskrbel Gregorič  v 12.minuti po strelu z 9.metrov  za vodstvo naše ekipe z 1:0. V naslednjih minutah kar nekaj strelov z razdalje Tandlerja in Gorte, nekaj pa je bilo tudi nevarnih trenutkov s strani nasprotnika, pri katerih se je kar nekajkrat odlično izkazal naš vratar Jerman Žak. V 18.minuti močan strel Urankarja, ki pa je nastreljal nasprotnika in je žoga pristala izven igrišča. V 25.minuti še drugič uspešna naša ekipa, tokrat po zaključku Aliča za 2:0. Po dveh golih prednosti so naši igralci malce popustili, saj so gostje hitro prišli do dveh uspešno zaključenih napadov, tako da se je polčas končal z 2:2.

P5171430

V prvi minuti 2.polčasa je Gorta poskrbel za novo vodstvo naše ekipe, z zadetkom za 3:2, deset minut kasneje pa so gostje še drugič na srečanju rezultat izenačili na 3:3. Naši niso popustili in so nadaljevali z odločno igro, po kar nekaj priložnstih pa so v izdihljajih tekme le postavili končni rezultat na 4:3 po zadetku Gregoriča.