mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterSkupaj1290398

Trenutno online 4

DEKLETA GOSTILE NASPROTNICE Z BLEDA PDF Natisni E-pošta
Nedelja, 09 Junij 2019 22:30

Selekcija deklet se je danes pomerila z ekipo NK Bled, na moravki nogometni zelenici, za 10.krog tekmovanja enske lige. Po zelo izena?eni igri obeh ekipi, je bilo sre?anje kon?ano brez zadetkov.

image000000

Ekipi sta si priigrali po eno novo to?ko na lestvici

Skozi ves igralni ?as, sta si obe ekipi z odlo?no igro prizadevali, da bi zatresle mreo ene od vratrak, ki pa se nista pustile presenetiti. Obe motvi sta si priigrali kar nekaj lepih prilonosti, ki bi lahko vplivale na rezultat dananjega sre?anja. Gostje z Bleda so v 5.minuti z razdalje sproile mo?an neposredni strel proti naim vratom, na pravem mestu pa je bila naa vratarka Joli?eva. Tudi nae igralke v konici napada so sproile nekaj strelov z razdalje, ki pa prav tako niso bile uspenega zaklju?ka.

P6092710

V drugem pol?asu je naa ekipa imela kar nekaj lepih ans, pa vendar.... V 38.minuti se je Roi?eva znala sama pred gostujo?o vratarko, slednja uspeneja, V 39.minuti Minela do strela z 13.metrov, mimo gola. Dve minuti kasneje znova Roi?eva, tokrat z levega roba kazenskega prostora, vratarka Bleda brani. Sledilo je nekaj minut za nasprotnice, med napadi slednjih, pa se je nekajkrat izkazala naa vratarka in naa zadnja linija. V 66. minuti povratna podaja terove proti Koro?evi, slednja z 12.metrov preko gola, Bilo je e nekaj lepih strelov z razdalje ostalih naih igralk, prav tako tudi nekaj lepih akcij nasprotnic, ostalo pa je pri rezultatu 0:0. Naa dekleta imajo pred seboj e en krog tekmovanja in sicer prihodnji vikend proti enski ekipi iz Medvod.