mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterSkupaj1088370

Trenutno online 5

In veselju ni videti konca PDF Natisni E-pošta
Torek, 01 Oktober 2019 12:57

Veteranska ekipa ponovno ni pustila svojih zvestih privržencev praznih rok in je v tekmi 5. kroga ligaškega tekmovanja dosegla še četrto zmago zapovrstjo, tako da ostajajo čvrsto na vrhu s stoodstotnim izkupičkom (op.p.: ena tekma je še zaostala). Zadnji petek je bila ekipa Radomelj tista, ki je morala priznati premoč domači ekipi. Končni izid (3:2) sicer ne razkriva celotnega dogajanja na igrišču, saj bi lahko bila zmaga še bolj prepričljiva. Ta petek (4.10.) sledi gostovanje pod žarometi, ko bo nasprotnik ekipa Domžal.

received 6908853913233581

Tekmo so sicer bolje začeli domači, a do prvega zadetka se je v 12. minuti dokopala ekipa Radomelj, ko je s prostega strela zadel njihov najnevarnejši igralec Damjan Pipan. Do konca prvega polčasa se je sicer rezultat še dvakrat spremenil, najprej je v 30. minuti izenačil Rotar, nekoliko kasneje pa je svoj drugi zadetek v prvi veteranski sezoni po odličnem protinapadu dosegel Anže Srenjšček.

V drugem polčasu je Matjaž Rotar dosegel še svoj drugi zadetek za 3:1, in ko se je že zdelo vse odločeno, je sledil podobno kot proti Črnučam manjši padec zbranosti, ki je botroval k znižanju zaostanka, za Radomlje je 15 minut pred koncem zadel Lazarevič. Na srečo so domači rutinirano tekmo pripeljali do konca in ostajajo poleg Vira (oba imata tekmo manj) edina stoodstotno uspešna ekipa v prvenstvu. Prav Vir bo naslednji gostoval v Moravčah (11.10.), a še prej čaka našo ekipo tekma pod reflektorji domžalskega športnega parka.