mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterSkupaj1290399

Trenutno online 2

Arne Tabor premo?an, ne pa tudi Brinje Grosuplje PDF Natisni E-pošta
Ponedeljek, 21 Oktober 2019 09:58

Nai selekciji mlajih in starejih de?kov sta se razli?no uspeno spoprijeli z osmim krogom drugoligakega tekmovanja. Medtem, ko so nekoliko stareji (U 15) morali upravi?eno priznati premo? ekipi Arne Tabor 69 pred doma?imi gledalci (od koder je zbranih nekaj utrinkov), pa so mlaji (U 13) odnesli to?ko iz Grosupelj. Stareji de?ki so izgubili mesto in so deveti, mlaji de?ki pa so zadrali deseto mesto. Obe ekipi ?akajo e tri tekme do konca jesenskega dela prvenstva.

received 30760960457943121

Selekcija U 13 odnesla to?ko iz Grosupelj.

Najprej poglejmo na doma?e sre?anje. Ekipa Arne Tabor 69, ki prihaja z obrobja Ljubljane (Vimarje-Brod) e dolgo ?asa uspeno deluje z mlajimi selekcijami in je tudi v letonji sezoni eno najmo?nejih motev v prvenstvu.

u15druga

Na moravke igri?e so popeljali tirinajsterico zelo uspenih fantov, proti katerim naa ekipa ni imela pravih monosti. Tekma se je kon?ala z 0:7, pri ?emer sta kar dva igralca (Matic Pristav in Andrej Hribljan) zabila po tri gole, enega pa je prispeval e Luka Duki?. Prvih pet golov je padlo v 22 minutah, kasneje pa so nai uspeli najti ravnovesje, vendar oga ni hotela v mreo.

u15tretja

Tri tekme pred koncem prve polovice prvenstva so stareji de?ki na 9. mestu, le to?ko spredaj sta Ivan?na Gorica in Kamnik, zaostajajo pa Interblock, Dren Vrhnika B in Komenda.

U15prva

Naslednji prihaja v Morav?e e en eminenten gost, Olimpija. Ljubljanska ekipa je trenutno druga najmo?neja zasedba v ligi, takoj za Domalami.

u15?etrta

V Grosuplju pa so uspeno nastopili ?lani mlajih de?kov (U 13), ki so iztrili neodlo?en rezultat pri B ekipi Brinje Grosuplje. Tekmo so sicer na igri?u z umetno travo bolje za?eli doma?i, ki so v 7. minuti povedli po golu Timama Durmi?a. Tri minute zatem je izena?il Erik Gregori?. Nai so nadaljevali s pritiskom in e v 14. minuti celo povedli, ko je bil natan?en Avgutin Flores Zemlji?. Kljub temu so se doma?i uspeli zbrati in e v prvem pol?asu po zadetku Maksa Ljubenovi?a prepre?iti tretjo zmago moravkih "mladcev" v novi sezoni. Drugi pol?as ni prinesel sprememb, tekma se je kon?ala z 2:2. Mlaji de?ki so po osmih odigranih sre?anjih na 10. mestu pri 7 to?kah, blizu Ilirije in Jevnice, medtem ko so dale? za seboj pustili Kolpo in Zagorje. Naslednji nasprotnik bo v nedeljo najteji doslej, v Morav?e prihaja Arne Tabor 69, ki na osmih tekmah e ni izgubil to?ke, njihova razlika v zadetkih pa je kar 43:2.

E NEKAJ UTRINKOV S TEKME SELEKCIJ U 15 (Termit - Arne Tabor)