mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterSkupaj1132609

Trenutno online 3

Debakel v Radomljah PDF Natisni E-pošta
Torek, 29 September 2020 08:13

Veteranska ekipa si je pretekli petek v Radomljah dovolila redek spodrsljaj takšnih razsežnosti. Aktualni prvak jih je porazil s kar 8:2, pri čemer je zanimivo, da je trajalo debelih 25 minut do prvega zadetka. Za našo ekipo je sicer oba zadetka, po enega v vsakem polčasu dosegel Rok Cerar - Bili. Naslednji nasprotnik bo ravno pravšnji za dvig morale, saj ne sodi med najmočnejše v prvenstvu, v katerem sicer lahko vsak premaga vsakogar. V Moravče prihaja v petek ob 16.30 ekipa Mengša. Veterani s 5 točkami s petih tekem zasedajo 7. mesto, vodi Dob z 12 točkami, Radomlje jih imajo 11, Črni Graben pa 10.