Sreda, 21 Okt 2020

13 IHAN 7*
* tekma manj

5 Vladan Petrovič (Arne Tabor 69)

Enes Karajbić (Trebnje)

Maj Sajovic (Rudar T.)

Tadej Ferk (Slovan)

Tadej Grmek (Slovan)

Ervin Agovič (Kamnik)

Aleš Kirin (Kolpa)

Veterani do druge zmage PDF Natisni E-pošta
Sobota, 03 Oktober 2020 08:55

Šesti krog veteranske lige je ponudil srečanje med ekipama Moravče Lukovica in Mengeš. Za našo ekipo je bila tekma zelo pomembna, da popravijo bled vtis, ki so ga pustili prejšnji teden v Radomljah. Po nekaj zapravljenih priložnostih, da bi srečanje že prej odločili v svojo korist, se je proti koncu odprlo in slavili so s 4:1. Sledita dve gostovanji, nasprotnika bosta Črnuče in Kamnik.

veterani7

Še preden, se je tekma dobro začela, so moravški veterani izkoristili prvi napad, po katerem je Matjaž Rotar matiral vratarja oslabljenega Mengša. Po tem golu je kazalo, da bo zmaga precej lažje dosežena, a se je zgodilo ravno nasprotno. Veliko priložnosti je ostalo neizkoriščenih in tako so že v prvem polčasu terensko pobudo razvili celo Mengšani. V nadaljevanju srečanja spet podobna igra, v prvem napadu je od daleč streljal Rok Cerar, kasneje sta imela Rotar in Srenjšček še nekaj priložnosti. A ker gola ni bilo, so ga dali gostje, pisala se je 60. minuta. Takoj v naslednjem napadu so odgovorili domači, po hitrem prodoru je še drugič zadel Rotar.veterani4

Tudi po tem zadetku zmagovalec še ni bil odločen, Mengšani so celo trikrat stresli stativo našega vratarja Ravnikarja. Potem pa je prišla odrešujoča 69. minuta, ko je hiter protinapad domačih z zadetkom za 3:1 kronal Anže Srenjšček. Domača ekipa se je sprostila in tik pred koncem postavila končni izid 4:1, potem ko je Rotar nesebično prepustil Alešu Kerču, da se vpiše med strelce.

veterani10

Veteranska ekipa je začasno skočila celo na 4. mesto z 8 točkami, potem ko nekaj tekem ostale ekipe še niso odigrale. Vodi Dob s 15 točkami, Radomlje jih imajo 12, Črni Graben pa 10. Naslednji teden ne bodo igrali tekem, saj se na gostovanje k Črnučam podajajo šele v ponedeljek 12.10., še en delovni ponedeljek pa bodo preživeli v Kamniku, preden sledi 23.10. še zadnje domače srečanje te jeseni proti Domžalam.

veterani1

veterani2