Sobota, 25 Sep 2021

16 BELA KRAJINA  1

5 Maj Hočevar (Kočevje)
5 Žiga Majcen (Kočevje)
4 Siniša Marinović (Arne Tabor 69)
4 Nejc Omahen (Interblock)
4 Žiga Kogovšek (Interblock)
4 Matija Kosmač (Zagorje)
3 4 nogometaši
2 12 nogometašev
1 Ambrož Vidergar (Termit M.)
1 Mark Jemec (Termit M.)
1 Nejc Matećko (Termit M.)

tevec obiskov

Veterani do druge zmage PDF Natisni E-pošta
Sobota, 03 Oktober 2020 08:55

esti krog veteranske lige je ponudil sre?anje med ekipama Morav?e Lukovica in Menge. Za nao ekipo je bila tekma zelo pomembna, da popravijo bled vtis, ki so ga pustili prejnji teden v Radomljah. Po nekaj zapravljenih prilonostih, da bi sre?anje e prej odlo?ili v svojo korist, se je proti koncu odprlo in slavili so s 4:1. Sledita dve gostovanji, nasprotnika bosta ?rnu?e in Kamnik.

veterani7

e preden, se je tekma dobro za?ela, so moravki veterani izkoristili prvi napad, po katerem je Matja Rotar matiral vratarja oslabljenega Menga. Po tem golu je kazalo, da bo zmaga precej laje doseena, a se je zgodilo ravno nasprotno. Veliko prilonosti je ostalo neizkori?enih in tako so e v prvem pol?asu terensko pobudo razvili celo Mengani. V nadaljevanju sre?anja spet podobna igra, v prvem napadu je od dale? streljal Rok Cerar, kasneje sta imela Rotar in Srenj?ek e nekaj prilonosti. A ker gola ni bilo, so ga dali gostje, pisala se je 60. minuta. Takoj v naslednjem napadu so odgovorili doma?i, po hitrem prodoru je e drugi? zadel Rotar.veterani4

Tudi po tem zadetku zmagovalec e ni bil odlo?en, Mengani so celo trikrat stresli stativo naega vratarja Ravnikarja. Potem pa je prila odreujo?a 69. minuta, ko je hiter protinapad doma?ih z zadetkom za 3:1 kronal Ane Srenj?ek. Doma?a ekipa se je sprostila in tik pred koncem postavila kon?ni izid 4:1, potem ko je Rotar nesebi?no prepustil Aleu Ker?u, da se vpie med strelce.

veterani10

Veteranska ekipa je za?asno sko?ila celo na 4. mesto z 8 to?kami, potem ko nekaj tekem ostale ekipe e niso odigrale. Vodi Dob s 15 to?kami, Radomlje jih imajo 12, ?rni Graben pa 10. Naslednji teden ne bodo igrali tekem, saj se na gostovanje k ?rnu?am podajajo ele v ponedeljek 12.10., e en delovni ponedeljek pa bodo preiveli v Kamniku, preden sledi 23.10. e zadnje doma?e sre?anje te jeseni proti Domalam.

veterani1

veterani2

veterani3

veterani5