mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter

Trenutno online 3

PDF Natisni E-pošta
SkromnoOdliÄŤno
Ponedeljek, 05 Oktober 2020 17:44

Ekipa starejših de?kov (U 15) je prvi doma?i zmagi v najvišjem kakovostnem razredu MNZ zdaj dodala še prvo zmago v gosteh. Ponjo ni bilo potrebno dale?, dovolj je bilo obiskati Dob pri Domžalah. Tudi mlajši de?ki so se izkazali in po dolgotrajnem vodstvu na koncu dosegli prvo to?ko. Že pred njimi so doma desetletniki gostili Kamnik.

u15?etrta

Najprej v Dob. Starejši de?ki so odigrali svojo peto tekmo letos, sicer pa je šlo za tekmo 6. kroga. Spremljali smo zelo enakovreden boj, do prve spremembe rezultata pa je bilo vseeno potrebno po?akati skoraj do izteka igralnega ?asa. Za doma?e je v 29. minuti zadel Aljaž Jan?ar. Naši so se odli?no odzvali in so odgovorili že v naslednjem napadu, ko je mrežo doma?ih zatresel Erik Rokavec.

u15prva

V nadaljevanju smo spremljali podobno izena?en boj za vsako žogo, v 49. minuti pa so naši poskrbeli za njihovo prvo vodstvo. Po dobrem strelu Ivanovi?a je vratar žogo odbil le do Jona Igreca, ki ni imel težav premagati vratarja. Ob koncu sre?anja se je med strelce vpisal tudi Uroš Ivanovi? potem, ko ga je s prestreženo žogo odli?no našel Kristjan Limoni.

u15druga

Naši fantje (in dekle) so tako vknjižili še drugo zmago zapored in se povzpeli celo na 8. mesto z enakim številom to?k (7) kot sedmouvrš?eni Dolomiti. Šest ekip na ?elu z Radomljami ima nekaj ve? prednosti, potem pa je kar nekaj ekip tesno skupaj na sredini lestvice.

u15tretja

V naslednjem krogu bodo v soboto ob 10.30 v moravškem športnem parku gostili tretjeuvrš?eni Interblock.

u15peta

Ekipa mlajših de?kov je kon?no do?akala prvo to?ko v novi sezoni. Potem, ko so že s preteklimi pogumnimi nastopi pokazali, da je samo še vprašanje ?asa, kdaj se jim bo "poklopilo", so v soboto dobili nekaj zadoš?enja. Kazalo je še bolje, saj so po prvem pol?asu vodili z 2:0. Zadela sta Matevž Dolgan v 8. minuti ter Avguštin Flores Zemlji? v 22. minuti. V nadaljevanju so nogometaši Ilirije B odgovorili celo s tremi zadetki, še pravo?asno pa so se doma?i pobrali in po zaslugi zadetka Luke Vavpeti?a v 60. minuti se je sre?anje kon?alo s 3:3. S prvo to?ko so naši mladi nogometaši prehiteli Krim in Zagorje, tako da lahko še boljše volje pri?akujejo naslednje nastope. Prvega že v nedeljo ob 15.30 v Kamniku pri ekipi, ki trenutno zaseda visoko 5. mesto.

Že drugi? v parih dneh so igrali tudi ?lani ekipe U 10, ki so po prestavljeni tekmi v Šmartnem tokrat doma gostili Kamnik. To je bila že njihova ?etrta tekma letos, kar se je poznalo na igriš?u, saj se sedmerica ni ustrašila svojih vrstnikov. Hitro jih ?aka nova tekma, to soboto odhajajo v Jevnico.