mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterSkupaj1132589

Trenutno online 5

Prvič do prvoligaške zmage še v gosteh PDF Natisni E-pošta
Ponedeljek, 05 Oktober 2020 17:44

Ekipa starejših dečkov (U 15) je prvi domači zmagi v najvišjem kakovostnem razredu MNZ zdaj dodala še prvo zmago v gosteh. Ponjo ni bilo potrebno daleč, dovolj je bilo obiskati Dob pri Domžalah. Tudi mlajši dečki so se izkazali in po dolgotrajnem vodstvu na koncu dosegli prvo točko. Že pred njimi so doma desetletniki gostili Kamnik.

u15četrta

Najprej v Dob. Starejši dečki so odigrali svojo peto tekmo letos, sicer pa je šlo za tekmo 6. kroga. Spremljali smo zelo enakovreden boj, do prve spremembe rezultata pa je bilo vseeno potrebno počakati skoraj do izteka igralnega časa. Za domače je v 29. minuti zadel Aljaž Jančar. Naši so se odlično odzvali in so odgovorili že v naslednjem napadu, ko je mrežo domačih zatresel Erik Rokavec.

u15prva

V nadaljevanju smo spremljali podobno izenačen boj za vsako žogo, v 49. minuti pa so naši poskrbeli za njihovo prvo vodstvo. Po dobrem strelu Ivanovića je vratar žogo odbil le do Jona Igreca, ki ni imel težav premagati vratarja. Ob koncu srečanja se je med strelce vpisal tudi Uroš Ivanović potem, ko ga je s prestreženo žogo odlično našel Kristjan Limoni.

u15druga

Naši fantje (in dekle) so tako vknjižili še drugo zmago zapored in se povzpeli celo na 8. mesto z enakim številom točk (7) kot sedmouvrščeni Dolomiti. Šest ekip na čelu z Radomljami ima nekaj več prednosti, potem pa je kar nekaj ekip tesno skupaj na sredini lestvice.

u15tretja

V naslednjem krogu bodo v soboto ob 10.30 v moravškem športnem parku gostili tretjeuvrščeni Interblock.

u15peta

Ekipa mlajših dečkov je končno dočakala prvo točko v novi sezoni. Potem, ko so že s preteklimi pogumnimi nastopi pokazali, da je samo še vprašanje časa, kdaj se jim bo "poklopilo", so v soboto dobili nekaj zadoščenja. Kazalo je še bolje, saj so po prvem polčasu vodili z 2:0. Zadela sta Matevž Dolgan v 8. minuti ter Avguštin Flores Zemljič v 22. minuti. V nadaljevanju so nogometaši Ilirije B odgovorili celo s tremi zadetki, še pravočasno pa so se domači pobrali in po zaslugi zadetka Luke Vavpetiča v 60. minuti se je srečanje končalo s 3:3. S prvo točko so naši mladi nogometaši prehiteli Krim in Zagorje, tako da lahko še boljše volje pričakujejo naslednje nastope. Prvega že v nedeljo ob 15.30 v Kamniku pri ekipi, ki trenutno zaseda visoko 5. mesto.

Že drugič v parih dneh so igrali tudi člani ekipe U 10, ki so po prestavljeni tekmi v Šmartnem tokrat doma gostili Kamnik. To je bila že njihova četrta tekma letos, kar se je poznalo na igrišču, saj se sedmerica ni ustrašila svojih vrstnikov. Hitro jih čaka nova tekma, to soboto odhajajo v Jevnico.