mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterSkupaj1132595

Trenutno online 6

U 15 do točke, mladinci žal ne PDF Natisni E-pošta
Sreda, 14 Oktober 2020 09:24

Že klasični udarni trojni domači spored sta v soboto pričeli selekciji starejših dečkov in mladincev. Medtem ko so prvi proti Interblocku vknjižili novo prvoligaško točko, so mladinci ostali praznih rok v dvoboju z Dren Vrhniko. Oboji bodo sedaj izzvali Svobodo, le da mladinci že v petek popoldne tisto iz Kisovca, starejši dečki pa v soboto ob 10.00 tisto iz Ljubljane. Obe ekipi seveda gostujeta v naslednjem krogu.

U15 prva

V zelo meglenem dopoldnevu, ki je napovedovalo čudovit dan, sta se na tekmi 7. kroga prvoligaškega tekmovanja srečala ekipi starejših dečkov Termit Moravče in Interblock. V zelo izenačenem srečanju sta mreži v prvem delu srečanja mirovali,  v drugem polčasu pa sta se stresli po enkrat na vsaki strani. Nekaj prečk ter nevarnih strelov z bližine na obeh straneh je obetalo, da bo prej ali slej padel tudi gol, kar se je potrdilo v 56. minuti, ko je za ljubljansko ekipo zadel Luka Zdravković.

U15druga

Na srečo naši niso ostali dolžni in so vrnili nekaj minut zatem, dobrih 6 minut pred iztekom srečanja, ko je za končnih poštenih 1:1 zadel Jon Igrec. To je zelo pomembna točka, saj je Interblock v bistvu vodilna ekipa prvenstva (čeprav z eno odigrano tekmo več). Moravčani so na visokem 7. mestu v družbi 15 ekip z 8 točkami. V naslednjem krogu jih čaka gostovanje v Ljubljani pri ekipi z začelja lige, na predzadnjem mestu se z eno samo točko nahaja Svoboda, s katero se bodo naši pomerili v soboto ob 10.00.

U15tretja

Megla se je razkadila, a to ni pomagalo mladinski ekipi, da bi proti Dren Vrhniki vknjižili drugo letošnjo zmago in pobegnili z dna lestvice. Gostje so slavili z 2:0, prvi zadetek je v 31. minuti dosegel Jernej Grbec, drugega pa proti koncu srečanja, v 86. minuti, Anis Abidović. Po šestih odigranih srečanjih ostajajo mladinci pri 4 točkah, a razlike ostajajo majhne, saj bi jih tokratna zmaga ponesla kar štiri mesta navzgor, vse do 6. mesta. Zdaj odhajajo že v petek v Kisovec, kjer se bodo pomerili z domačo Svobodo, ki je na lestvici le mesto pred njimi, ima pa točko več. Tekma bo na sporedu ob 16.30.