mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter

Trenutno online 15

PDF Natisni E-pošta
Uporabniška ocena: / 1
Sreda, 14 Oktober 2020 09:24

e klasi?ni udarni trojni doma?i spored sta v soboto pri?eli selekciji starejih de?kov in mladincev. Medtem ko so prvi proti Interblocku vknjiili novo prvoligako to?ko, so mladinci ostali praznih rok v dvoboju z Dren Vrhniko. Oboji bodo sedaj izzvali Svobodo, le da mladinci e v petek popoldne tisto iz Kisovca, stareji de?ki pa v soboto ob 10.00 tisto iz Ljubljane. Obe ekipi seveda gostujeta v naslednjem krogu.

U15 prva

V zelo meglenem dopoldnevu, ki je napovedovalo ?udovit dan, sta se na tekmi 7. kroga prvoligakega tekmovanja sre?ala ekipi starejih de?kov Termit Morav?e in Interblock. V zelo izena?enem sre?anju sta mrei v prvem delu sre?anja mirovali, v drugem pol?asu pa sta se stresli po enkrat na vsaki strani. Nekaj pre?k ter nevarnih strelov z bliine na obeh straneh je obetalo, da bo prej ali slej padel tudi gol, kar se je potrdilo v 56. minuti, ko je za ljubljansko ekipo zadel Luka Zdravkovi?.

U15druga

Na sre?o nai niso ostali dolni in so vrnili nekaj minut zatem, dobrih 6 minut pred iztekom sre?anja, ko je za kon?nih potenih 1:1 zadel Jon Igrec. To je zelo pomembna to?ka, saj je Interblock v bistvu vodilna ekipa prvenstva (?eprav z eno odigrano tekmo ve?). Morav?ani so na visokem 7. mestu v drubi 15 ekip z 8 to?kami. V naslednjem krogu jih ?aka gostovanje v Ljubljani pri ekipi z za?elja lige, na predzadnjem mestu se z eno samo to?ko nahaja Svoboda, s katero se bodo nai pomerili v soboto ob 10.00.

U15tretja

Megla se je razkadila, a to ni pomagalo mladinski ekipi, da bi proti Dren Vrhniki vknjiili drugo letonjo zmago in pobegnili z dna lestvice. Gostje so slavili z 2:0, prvi zadetek je v 31. minuti dosegel Jernej Grbec, drugega pa proti koncu sre?anja, v 86. minuti, Anis Abidovi?. Po estih odigranih sre?anjih ostajajo mladinci pri 4 to?kah, a razlike ostajajo majhne, saj bi jih tokratna zmaga ponesla kar tiri mesta navzgor, vse do 6. mesta. Zdaj odhajajo e v petek v Kisovec, kjer se bodo pomerili z doma?o Svobodo, ki je na lestvici le mesto pred njimi, ima pa to?ko ve?. Tekma bo na sporedu ob 16.30.