Nedelja, 29 Nov 2020

13 IHAN 7*
* tekma manj

5 Vladan Petrovič (Arne Tabor 69)

Enes Karajbić (Trebnje)

Maj Sajovic (Rudar T.)

Tadej Ferk (Slovan)

Tadej Grmek (Slovan)

Ervin Agovič (Kamnik)

Aleš Kirin (Kolpa)

Poraza mladincev in članov PDF Natisni E-pošta
Torek, 20 Oktober 2020 06:42

Mladinci so že v petek zaigrali v Kisovcu in izgubili tekmo 7. kroga proti Svobodi z 0:2. Tudi članom se ni izšlo po željah, sobotno tekmo 7. kroga na Kodeljevem so izgubili z 0:3. Mladinci ostajajo na zadnjem mestu v izenačeni konkurenci, člani pa so padli le za mesto in so še vedno krepko v boju za zgornji del lestvice, če se bo sezona odigrala do konca. Člani bodo v soboto doma gostili neposrednega tekmeca Interblock, mladincem pa v nedeljo prihaja v goste Arne Tabor 69.

mladinci6

Mladinci so s tokratnim gostovanjem opravili že v petek. V Kisovcu jih je čakala domača Svoboda, ki je na lestvici le mesto pred našo ekipo. Prvi polčas je minil brez nekih resnejših priložnosti, domači pa so zadeli po edinem pravem strelu na gol, ko je v 30. minuti vratarja Bregarja premagal David Pozvek.

mladinci1

V drugem polčasu so naši nogometaši dolgo časa držali aktivni rezultat, ki je dajal upanje vsaj na delitev točk, a tik pred koncem so po uspešnem preigravanju v kazenskem prostoru domačini zapečatili usodo srečanja, zadel je Patrik Božjak.

mladinci2

Moravški mladinci tako ostajajo na zadnjem mestu s 4 točkami. Prva šesterica je zdaj nekoliko pobegnila, potem pa ima sedma Svoboda 8 točk, Arne Tabor 69, ki prihaja v nedeljo v Moravče 7 točk, in Kočevje na devetem mestu 5 točk.

mladinci3

Že v nedeljo bi lahko ob zmagi mladinci skočili tri mesta navzgor po lestvici, tekma se bo začela ob 12.30. Zaenkrat velja, da vse starejše kategorije nadaljujejo s prvenstvom, tudi mladinci.

mladinci4

Še na kratko o nastopu članov. V 7. krogu so se vrnili na Kodeljevo, kjer so lani septembra dosegli zadnjo gostujočo zmago pred uspehom v Kisovcu dva tedna nazaj. Nekaj poškodb ter raznih odsotnosti je nekoliko zdesetkalo ekipo trenerja Mandića, tako da po treh zaporednih zmagah v soboto ni bilo razlogov za veselje. Slovan je slavil s 3:0 in če je veljalo, da naši fantje letos vodilne ekipe v prvenstvu potiskajo navzdol, so tokrat Slovan potisnili na vrh. Tekma se je končala s 3:0 za domače, zadela sta Amar Seliman v prvem polčasu in Anel Puškar v drugem, en gol pa so pripisali kot avtogol Tadeju Peceliju.

mladinci5

Člani so izgubili eno mesto na lestvici in so sedaj deveti. Vodi po novem Slovan z 18 točkami, sledita Arne Tabor 69 in Bela krajina, četrti pa je Rudar, to pa so vsi klubi, s katerimi so se Moravčani že pomerili v prvem delu. Moravška ekipa ima 9 točk, točno tri manj od petega Interblocka, ki prihaja v moravški športni park. Tekma bo v soboto odigrana ob 15. uri, tudi tokrat brez prisotnosti gledalcev.

Zaigrali so: T.Vidergar; Šimenc, A. Klopčič, Peterka, Pogačar Capuder (od 65. Ahmetović), A. Vidergar, Torkar (od 70. Smrkolj), Matečko, Novak, Miha Klopčič (od 53. Peceli), Valič

Na klopi še: T. Bibič; R.Vesel, K. Urbanija

Zadnjič posodobil Torek, 20 Oktober 2020 07:45