mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterSkupaj1145548

Trenutno online 4

Visoka zmaga starejših dečkov v Ljubljani PDF Natisni E-pošta
Torek, 20 Oktober 2020 07:45

Ekipa starejših dečkov je v 8. krogu vknjižila rekordno visoko zmago, odkar nastopajo v prvoligaškem tekmovanju. V Ljubljani so tamkajšnji Svobodi nasuli kar 11 zadetkov, prejeli pa le enega. S tem so se učvrstili v zgornjem delu lestvice na visokem 7. mestu. V nedeljo ob 10. uri jih obišče Jevnica, ki zaseda šele 12. mesto v prvenstvu.

U15četrta

Ekipa U 15 letos odlično izkorišča priložnost, ki ji je bila dana, z nastopanjem v prvoligaškem tekmovanju MNZ. Ljubljanska Svoboda je sicer najskromnejša zasedba v prvenstvu, a doslej še ni bilo ekipe, ki bi ji tako napolnila mrežo kot moravška. Veliko so domačini "pomagali" že s tem, ko je bil njihov igralec izključen v 9. minuti, tako da so naši fantje skoraj celotno srečanje odigrali z igralcem več v polju.

U15druga

Prvi gol je v 14. minuti dosegel Jon Igrec, potem ko se je ob strelu Gorte stresla vratnica. Nadaljeval je Jaka Grilj v 18. minuti. Nato so domači znižali na 1:2 v 23. minuti, a so gostje odgovorili takoj v naslednji minuti po strelu Erika Gregoriča. Še pred koncem prvega polčasa je za spektakularen zadetek s kota poskrbel Aleksej Tandler, tako da je bilo ob odmoru 1:4.

U15prva

V drugem delu so več priložnosti dobili za igro v napadu tudi nogometaši, ki sicer bolj nastopajo v obrambi. Tandler je dodal še dva zadetka za svoj hat-trick, dva gola je prispeval Bert Mihalinec, še svojega drugega tudi Igrec, po enega pa tudi Jaka Gorta in Uroš Ivanović, tako da se je več kot pol ekipe vpisalo med strelce.

U15tretja

Prav je, da naštejem vse, ki so prispevali svoj delež k visoki zmagi:

Primož Urankar; Jon Igrec, Bert Mihalinec, Timotej Alič, Aleksej Tandler, Kristjan Limoni, Nejc Trdin, Jaka Gorta, Erik Gregorič, Jaka Grilj, Uroš Ivanović; Anže Burica, Voranc Šalika Mlinarič

Moravčani so na 7. mestu z 11 točkami. Vodi Interblock z 20, Radomlje jih imajo 19, Arne Tabor in Vrhnika pa 16 točk. V nedeljo bo v Moravčah gostovala ekipa Jevnice, ki s 5 točkami zaseda 12. mesto na prvenstveni lestvici. Tekma bo odigrana ob 10. uri.