mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter

Trenutno online 6

PDF Natisni E-pošta
SkromnoOdliÄŤno
Torek, 20 Oktober 2020 07:45

Ekipa starejših de?kov je v 8. krogu vknjižila rekordno visoko zmago, odkar nastopajo v prvoligaškem tekmovanju. V Ljubljani so tamkajšnji Svobodi nasuli kar 11 zadetkov, prejeli pa le enega. S tem so se u?vrstili v zgornjem delu lestvice na visokem 7. mestu. V nedeljo ob 10. uri jih obiš?e Jevnica, ki zaseda šele 12. mesto v prvenstvu.

U15?etrta

Ekipa U 15 letos odli?no izkoriš?a priložnost, ki ji je bila dana, z nastopanjem v prvoligaškem tekmovanju MNZ. Ljubljanska Svoboda je sicer najskromnejša zasedba v prvenstvu, a doslej še ni bilo ekipe, ki bi ji tako napolnila mrežo kot moravška. Veliko so doma?ini "pomagali" že s tem, ko je bil njihov igralec izklju?en v 9. minuti, tako da so naši fantje skoraj celotno sre?anje odigrali z igralcem ve? v polju.

U15druga

Prvi gol je v 14. minuti dosegel Jon Igrec, potem ko se je ob strelu Gorte stresla vratnica. Nadaljeval je Jaka Grilj v 18. minuti. Nato so doma?i znižali na 1:2 v 23. minuti, a so gostje odgovorili takoj v naslednji minuti po strelu Erika Gregori?a. Še pred koncem prvega pol?asa je za spektakularen zadetek s kota poskrbel Aleksej Tandler, tako da je bilo ob odmoru 1:4.

U15prva

V drugem delu so ve? priložnosti dobili za igro v napadu tudi nogometaši, ki sicer bolj nastopajo v obrambi. Tandler je dodal še dva zadetka za svoj hat-trick, dva gola je prispeval Bert Mihalinec, še svojega drugega tudi Igrec, po enega pa tudi Jaka Gorta in Uroš Ivanovi?, tako da se je ve? kot pol ekipe vpisalo med strelce.

U15tretja

Prav je, da naštejem vse, ki so prispevali svoj delež k visoki zmagi:

Primož Urankar; Jon Igrec, Bert Mihalinec, Timotej Ali?, Aleksej Tandler, Kristjan Limoni, Nejc Trdin, Jaka Gorta, Erik Gregori?, Jaka Grilj, Uroš Ivanovi?; Anže Burica, Voranc Šalika Mlinari?

Morav?ani so na 7. mestu z 11 to?kami. Vodi Interblock z 20, Radomlje jih imajo 19, Arne Tabor in Vrhnika pa 16 to?k. V nedeljo bo v Morav?ah gostovala ekipa Jevnice, ki s 5 to?kami zaseda 12. mesto na prvenstveni lestvici. Tekma bo odigrana ob 10. uri.