Sreda, 27 Jan 2021

13 IHAN 7*
* tekma manj

5 Vladan Petrovič (Arne Tabor 69)

Enes Karajbić (Trebnje)

Maj Sajovic (Rudar T.)

Tadej Ferk (Slovan)

Tadej Grmek (Slovan)

Ervin Agovič (Kamnik)

Aleš Kirin (Kolpa)

Pomagajmo si PDF Natisni E-pošta
Sreda, 09 December 2020 10:40

Spoštovani!

Vsak čas bo konec leta 2020 in večina upa, da se jim tako leto ne bo nikoli ponovilo.
Vsi dobro vemo, da je v tako težki situaciji vsak sebi prepuščen, da se znajde kot ve in zna. Med prepuščene same sebi sodimo tudi društva, ne glede na to, s kakšno aktivnostjo se ukvarjamo. Letošnje leto je bilo slabo tako iz naslova donacij kot sponzorskih sredstev.
Kaj nas čaka v prihajajočem letu, pa lahko samo ugibamo.

Znani pregovor "Zrno na zrno pogača, kamen na kamen palača" nam je dal idejo, kako lahko vsak posameznik pomaga svojemu priljubljenemu društvu v prihajajočih letih.

0,5% DOHODNINE ZA DONACIJE.
Na spodnji povezavi je obrazložitev kaj je to, za vse tiste, ki še niste slišali in za tiste, ki ste slišali in tega še niste storili.

Na kratko:
od dohodnine, ki jo vsak zaposleni plačuje letno državi, imate pravico kot posameznik se odločiti komu bo država nakazala v vašem imenu vsako leto visino 0,5% donacije. Obrazec najdete na naši internetni strani, lahko pa tudi izpolnete elektronski obrazec na spodnji povezavi.
Pomembno je, da vas nič ne stane in da samo izkoristite svojo pravico, ki jo ima vsak zaposleni in namenite donacijo svojemu priljubljenemu društvu.
To smo lahko tudi NK Termit Moravče, ali pa katero koli športno, kulturno, gasilsko ali humanitarno društvo.
Bistvo je, da se do konca leta odda ta obrazec.

Hvala vam v našem imenu in imenu vseh drugih društev.
Ostanite dobro in imejte se radi.

Zadnjič posodobil Sreda, 09 December 2020 10:56