mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterSkupaj1304235

Trenutno online 6

Nov članski poraz v gosteh PDF Natisni E-pošta
Četrtek, 07 Oktober 2021 10:32

Članska ekipa letos še čaka na prvo osvojeno točko v gosteh. Po nesrečnem porazu v Mengšu in nekoliko bolj očitnem pri Interblocku se ob podhranjenem kadru ni izšlo niti v Vižmarjah pri ekipi Arne Tabor 69. V soboto ob 15.30 bodo domače točke proti Kočevju še kako potrebne, nato pa sledi novo vroče gostovanje v Kisovcu.

člani10

Arne Tabor 69 je še ena izmed ekip, pri katerih je vedno neugodno gostovati. Gre za stabilnega ligaša, ki ima za seboj kar nekaj sezon igranja v 3. SNL, tudi lani pa so bili ob prekinitvi sezone blizu napredovanju. Tudi tokrat naša ekipa ni bila kompletna, kar je še dodaten razlog, da ne smemo biti pretirano razočarani nad novim porazom.

člani1

Prvi je v 14. minuti eden najboljših strelcev lige Siniša Marinović premagal moravškega vratarja. Vidergar je prišel še enkrat v ospredje, ko je domačim ubranil enajstmetrovko tik pred iztekom prvega polčasa, čeprav je res, da tudi strel ni bil najbolj močan in natančen.

člani8

V drugem delu srečanja so bili naši nogometaši nekoliko bolj enakovreden tekmec, a manjkal je dober zaključek v napadu. V 70. minuti je Tim Kalin postavil končni izid srečanja, z zmago 2:0 se je ekipa Arne Taborja dvignila na 5. mesto, Moravčani pa ostajajo na 13. mestu, zgornja polovica pa se vse bolj odmika.

člani2

Naslednja tekma bo bržkone že ena ključnih, saj k nam prihajajo člani sedmouvrščenega Kočevja. V primeru zmage bi se nadaljevala borba za prvo osmerico, ob slabšem razpletu pa bodo prioritete v nadaljevanju sezone morale biti drugačne. Tekma se v Moravčah igra v soboto 9.10. ob 15.30.

člani4

V Ljubljani so zaigrali: Tomaž Vidergar; Gaj Krnc, Mirko Buzov, Lovro Pogačar Capuder, Rok Prestor, Nejc Matečko, Miha Capuder, Mark Jemec, Luka Bulić, Anže Novak, Tomaž Čebulj (od 81. Andraž Klopčič)   Na klopi še: Tadej Bibič; Patrik Lešnjak