mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter

Trenutno online 2

U 13 do prve zmage, mladinci konkurenčni pri Olimpiji PDF Natisni E-pošta
Uporabniška ocena: / 1
Četrtek, 14 Oktober 2021 11:24

Ekipa mlajših dečkov je v Ljubljani odigrala zaostalo tekmo 5. kroga in z zmago proti Krimu dosegla prvo zmago v tej sezoni. Mladinci so dve tretjini srečanja držali točko pri najmočnejši ekipi v ligi, Olimpiji, na koncu je bilo 2:0 za domače. Oboji bodo v nedeljo igrali doma, U 13 proti Kamniku ob 11. uri, mladinci pa proti Vrhniki ob 15. uri.

U13zmagovalna

Torkov večer je pripadel mladincem Olimpije in Termita. Ljubljančani so srečanje pričakali s stoodstotnim izkupičkom ter z enim samim prejetim zadetkom, tako da je šlo lahko naše moštvo neobremenjeno v srečanje. Vse do 60. minute so tudi zdržali vse nalete domačih, tudi po zaslugi komaj 14 - letnega vratarja Žana Peterke.

mladinci2

Potem pa so "mladi zmajčki" zadeli prek Lea Rimca, temu je sledil še avtogol Bulića v 63. minuti in srečanje je bilo odločeno.

mladinci1

Olimpija ostaja trdno na vrhu lestvice z vsemi 18 točkami, Zagorje ima 13 točk, Kočevje ter Interblock pa 10. Moravška mladinska zasedba je zdrsnila na 5. mesto z 9 točkami, a glede na to da v Moravče v nedeljo popoldan prihaja ena najslabših treh ekip v ligi Dren Vrhnika, je priložnost ravno pravšnja za četrto zmago in tudi, da se zacelijo rane po tistem nepravičnem porazu proti Zagorju na zadnji domači tekmi.

mladinci3

Končno pa so na svoj račun prišli tudi igralci ekipe mlajših dečkov. Ti so nadoknadili gostovanje pri Krimu, tam pa slavili prvo zmago ne le v novi sezoni, pač pa tudi prvo po točno 2 letih in 1 dnevu (12.10.2019, doma proti Kolpi, 4:1). Strelca ob zmagi z 2:0 sta bila Matic Pukl in Jan Janez Kunavar. S to zmago so se tudi otresli dna lestvice, zdaj so pred ekipama Jevnica/Dol in Krim, z le dvema točkama manj od Kamnika in Zagorja. Prav Kamničani bodo nasprotnik v nedeljo dopoldan, ko se bo tekma odigrala na moravški zelenici ob 11. uri.

Zadnjič posodobil Četrtek, 14 Oktober 2021 12:09

S pikotki si pomagamo pri zagotavljanju storitev. Z uporabo naih storitev se strinjate, da lahko uporabljamo pikotke sprejemam pikotke Podrobne informacije..