Četrtek, 02 Dec 2021

9 TREBNJE 16*

* - tekma manj

11 Žiga Majcen (Kočevje)
9 Maj Sajovic (Rudar Trbovlje)
8 Denis Dedić (Bela krajina)
7 Anes Rekanović (Rudar Trbovlje)
7 Maj Hočevar (Kočevje)
7 Žiga Kogovšek (Interblock)
6 5 nogometašev
5 4 nogometaši

3 14 nogometašev
1 Ambrož Vidergar (Termit M.)
1 Mark Jemec (Termit M.)
1 Nejc Matećko (Termit M.)
1 Anže Novak (Termit M.)
1 Lovro Pogačar Capuder (Termit M.)

SVOBODA KISOVEC

tevec obiskov

Prva točka v gosteh PDF Natisni E-pošta
Torek, 19 Oktober 2021 10:12

Na letošnjem četrtem gostovanju so člani končno uspeli ujeti prvo točko, čeprav bi se lahko končalo še bolje. V Kisovcu sta obe ekipi zadeli po enkrat, s to točko se Moravčani držijo na 13. mestu, a so zaostanki še vedno zelo majhni. Sledi še en stari znanec, v soboto ob 15. uri bodo v Moravčah gostovali člani Zagorja.

Tako veselo je bilo lani v Kisovcu po zmagi, letos vzeli točko.

Tekma v Kisovcu se je začela divje, saj so po prekršku v kazenskem prostoru naši nogometaši takoj bili nagrajeni z enajstmetrovko. Žogo in s tem odgovornost je prevzel Nejc Matečko, žal pa mu je nasprotnikov vratar branil strel.

Domači so po golu Jake Rožmanca v 22. minuti povedli, še pred iztekom igralnega časa v prvem polčasu pa je svoj drugi zaporedni zadetek dosegel Rok Prestor. Kot se je kasneje izkazalo, je Prestor v 40. minuti tudi postavil končni izid srečanja.

S prvo gostujočo točko, skupaj pa osmo točko so Moravčani ostali na 13. mestu, toda za 8. mestom zaostajajo le 4 točke. V soboto ob 15. uri se bo naša ekipa pogumno spustila v lov na tretjo zmago letos pred domačimi gledalci, v Moravče bodo prišli igralci iz Zagorja. Zagorjani so po odličnem začetku na zadnjih štirih tekmah izgubili trikrat, a so ostali na drugem mestu, zdaj so že 6 točk za Rudarjem iz Trbovelj, s katerimi so izgubili nazadnje.

V Kisovcu so zaigrali: Tomaž Vidergar; Gaj Krnc, Jure Vesel (od 81. Patrik Lešnjak), Rok Vrankar, Ambrož Vidergar, Rok Prestor, Nejc Matečko, Miha Capuder (od 77. Erik Urbanija), Luka Bulić, Anže Novak (od 67. Lovro Pogačar Capuder), Tomaž Čebulj  Na klopi še: Tadej Bibič; Andraž Klopčič

Zadnjič posodobil Četrtek, 21 Oktober 2021 11:33

S pikotki si pomagamo pri zagotavljanju storitev. Z uporabo naih storitev se strinjate, da lahko uporabljamo pikotke sprejemam pikotke Podrobne informacije..