mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterSkupaj1304227

Trenutno online 1

Zmaga mladincev zaznamovala nedeljo PDF Natisni E-pošta
Torek, 19 Oktober 2021 10:34

Po šokantnem porazu z Zagorjem ter po častnem nastopu pri Olimpiji so se mladinci vrnili na zmagovito pot. V Moravčah so že v prvih minutah pokazali premoč, naposled so Vrhničane premagali s 3:1 in držijo visoko četrto mesto v ligi. Zadnjo jesensko tekmo bodo ta konec tedna odigrali v Ihanu. Ekipa U 13 je izgubila proti Kamniku, naši devetletniki pa so nastopali v Domžalah.

mladinci5

Mladinci so v nedeljo popoldne odigrali srečanje 8. kroga proti ekipi Dren Vrhnika. Večino dela je bilo opravljenega v prvih minutah, Jan Volf je zadel prav v prvi minuti, Miha Lešnjak pa v 17. minuti.

mladinci1

V drugem polčasu so dobili Vrhničani nekaj več prostora, kot je v navadi, je vsaj nekoliko bolj napeto postalo 5 minut pred koncem, ko so se gostje približali z zadetkom Marka Dolanca. Da se srečanje proti rezultatsko gledano eni izmed slabših ekip v prvenstvu ni končalo slabše, je takoj na začetku dodatka poskrbel Primož Urankar, tako da so mladinci dosegli še eno domačo zmago, s 3:1.

mladinci2

Zaigrali so: Jan Bregar; Luka Bulić, Tilen Avbelj, Erik Rokavec, Bert Mihalinec, Jaka Gorta, Miha Lešnjak (od 80. Žan Peterka), Lovro Levačić, Jan Volf, Kristjan Limoni (od 62. Ema Bizilj), Domen Korošec (od 55. Primož Urankar)

mladinci3

S četrto zmago so mladinci četrti, prepričljivo vodi Olimpija, medtem ko Zagorje in Interblock nista predaleč, je pa res, da bo spomladi z obema potrebno igrati v gosteh. Za konec jesenskega dela se bodo mladinci merili še v nedeljo ob 10. uri v Ihanu.

mladinci4

Ekipa mlajših dečkov po prvi zmagi letos tokrat ni imela tako uspešnega dne. Nekaj ur pred tekmo mladincev so izgubili na domačem igrišču z ekipo Kamnika, ob polčasu je bil le gol razlike, na koncu pa 4:0 za goste. Zdaj naj bi v nedeljo ob 10. uri gostovali v Zagorju.

mladinci6

Devetletniki so opravili še z enim turnirjem v Domžalah, ekipi U 11 in U 15 pa sta imeli zaradi prestavitev tekem tokrat prost konec tedna.