mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterSkupaj1304252

Trenutno online 7

Mladinci sklenili jesen, ostali še brcajo PDF Natisni E-pošta
Sreda, 27 Oktober 2021 10:14

Mladinska ekipa je prva, ki je sklenila jesenski del, ta bo letos očitno zopet odigran v celoti. V Ihanu so jih domači premagali s 4:1, tako da bodo prezimili na četrtem ali petem mestu. Ekipi starejših dečkov (U 15) in mlajših dečkov (U 13) sta izgubili brez doseženih zadetkov, prvi doma proti Vrhniki, drugi pa v Zagorju. Toda oboje še čaka nekaj izzivov, preden se odpravijo na zimski počitek.

mladinci1

Mladinci so v nedeljo dopoldan odigrali tekmo 9. kroga v Ihanu. Ker je po odpovedi Kamnika v njihovem tekmovanju le 9 ekip, je bila to hkrati zadnja jesenska tekma. Domačini so bili na srečanju, kjer smo videli veliko kartonov in celo po dve izključitvi na vsaki strani, prepričljivo boljši. Že v prvem polčasu se je izkazal Jan Drenik, ki je v razmaku pičlih 13 minut kar trikrat matiral vratarja Bregarja.

mladinci2

Vmes so Moravčani ostali tudi brez igralca v polju, ko je moral v 32. minuti predčasno v garderobe Tilen Avbelj. V 10. minuti nadaljevanja so po golu Nejca Novaka domači vodili že s 4:0, častni zadetek za goste pa je nekaj minut prispeval Aleksej Tandler. Vmes je drugič porumenel Jaka Gorta, zaradi česar je moral preostanek srečanja spremljati zgolj s strani, a tudi pri domačih sta bila izključena dva nogometaša, eden podobno zaradi drugega rumenega kartona, drugi pa je prejel neposredno rdeči karton.

mladinci3

Tako se jesen, ki je kljub vsemu ena boljših v zadnjih letih za mladinsko selekcijo, ni končala na najlepši možen način. S 4 zmagami in 4 porazi bodo Moravški "mladci" prezimili na 4. ali 5. mestu. Olimpija je v neki svoji ligi, potem pa boli predvsem nepravičen poraz proti Zagorju, saj bi se v nasprotnem primeru lažje borili celo za drugo mesto, za katerega se potegujeta Zagorje in Interblock. Ker bodo Moravčani prosti tudi v prvem spomladanskem krogu, jih naslednja uradna tekma čaka šele v začetku aprila, ki bo odigrana v Trebnjem.

mladinci4

Ekipa starejših dečkov (U 15) je v soboto nastopila doma, pred člansko tekmo. Njihov nasprotnik je bil v 9. krogu zelo zahteven, saj Dren Vrhnika ni izgubila še niti točke, kaj šele prejela zadetka. Tako je bilo tudi na tem srečanju, ki so ga Vrhničani dobili s 3:0, čeprav so ob polčasu vodili le za gol. Kljub temu naša ekipa ostaja na zelo visokem 5. mestu, čakajo pa jih še tri tekme, zaostalo srečanje v Ljubljani pri Svobodi, gostovanje v Beli krajini ter čisto na koncu domača tekma proti ekipi Jevnica / Dol.

Tudi mlajši dečki (U 13) imajo še nekaj tekem pred seboj. Tokrat so v precej okrnjeni zasedbi nastopili v Zagorju ob Savi, kjer so jim domačini nasuli pol ducata zadetkov. Po počitnicah pridejo v Moravče še nogometaši z Bele krajine, ostala pa je tudi še ena neodigrana tekma v gosteh proti Bravu.

Zadnjič posodobil Sreda, 27 Oktober 2021 12:01

S pikotki si pomagamo pri zagotavljanju storitev. Z uporabo naih storitev se strinjate, da lahko uporabljamo pikotke sprejemam pikotke Podrobne informacije..