Četrtek, 02 Dec 2021

9 TREBNJE 16*

* - tekma manj

11 Žiga Majcen (Kočevje)
9 Maj Sajovic (Rudar Trbovlje)
8 Denis Dedić (Bela krajina)
7 Anes Rekanović (Rudar Trbovlje)
7 Maj Hočevar (Kočevje)
7 Žiga Kogovšek (Interblock)
6 5 nogometašev
5 4 nogometaši

3 14 nogometašev
1 Ambrož Vidergar (Termit M.)
1 Mark Jemec (Termit M.)
1 Nejc Matećko (Termit M.)
1 Anže Novak (Termit M.)
1 Lovro Pogačar Capuder (Termit M.)

SVOBODA KISOVEC

tevec obiskov

Nesrečen poraz v Beli krajini PDF Natisni E-pošta
Ponedeljek, 01 November 2021 09:12

Praznični konec tedna je bil deloven le za ekipo članov, ki je gostovala v Črnomlju pri nekdanjih prvoligaših. Bela krajina je z veliko sreče dosegla zadetek v izdihljajih prvega polčasa, kar se je kasneje tudi izkazal za zmagoviti zadetek. Moravčani tako ostajajo le pri eni točki z gostovanj, zato bo nujno potrebno popraviti vtis na domači tekmi v soboto ob 14. uri proti Ihanu. To bo tudi zadnja tekma v jesenskem delu sezone.

V Črnomlju je igralce za tekmo 10. kroga Regionalne Ljubljanske Lige pričakalo za te dni nenavadno toplo in sončno vreme. V prvem polčasu je sonce sijalo tudi na igro naših nogometašev, edino kar je manjkalo, je bil dober zaključek, razen tega pa lahko brez lažne skromnosti ugotovimo, da so bili domačini zreli za prejeti zadetek. Ko smo že odštevali sekunde do odhoda na odmor, pa pravi šok, domači so si uspeli pridobiti žogo približno 20 metrov od gola in z navidez povsem nenevarnim strelom zadeli za 1:0. Svoj prvi zadetek v sezoni je dosegel Ishak Šumar.

Ta zadetek je precej zaznamoval igro Moravčanov v drugi polovici srečanja, kjer je bilo preveč preskakovanj igre in iskanja rezultata na silo. A tako pač je, naši člani so doživeli še četrti poraz na gostovanjih in so na ligaški lestvici padli nazaj na 13. mesto, kjer imajo veliko prednosti pred zadnjimi tremi ekipami, še vedno pa niso daleč od prve osmerice, a je jasno, da je zmaga proti Ihanu na zadnjem jesenskem srečanju to soboto nujno potrebna. Tekma se bo začela ob 14. uri, računamo na veliko podporo zvestih privržencev, ki bi lahko člansko ekipo ponesla do četrte zmage v letošnji sezoni.

V Črnomlju so igrali: Tomaž Vidergar; Gaj Krnc, Jure Vesel, Rok Vrankar, Rok Prestor, Nejc Matečko, Miha Capuder (od 46. Miha Klopčič), Anže Novak (od 73. Lovro Pogačar Capuder), Kristjan Urbanija, Erik Urbanija, Tomaž Čebulj  Na klopi še: Tadej Bibič; Miha Lešnjak, Patrik Lešnjak, Lovro Levačić

Zadnjič posodobil Ponedeljek, 01 November 2021 09:36

S pikotki si pomagamo pri zagotavljanju storitev. Z uporabo naih storitev se strinjate, da lahko uporabljamo pikotke sprejemam pikotke Podrobne informacije..